Maria ile Mustafa dizisi 16. Bölüm Fragmanı izle, "Bu savaş bize yapılan haksızlıklar için!"

ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Maria ile Mustafa'nın final öncesi son bölümü yayınlandı. 16. Yeni bölümde; Maria Görkem'i yakalar ve 'kimsin sen' diye sorar. Görkem, Maria'yı otelden tehdit ederek çıkarır.

ATV kanalında izleyici ile buluşan Maria ile Mustafa dizisinin yönetmen koltuğuna usta yönetmen Faruk Teber oturuyor. Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'te tanınmış bir ailenin veliahdı olan Mustafa'nın aşk hikayesini konu alan dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.

Maria ile Mustafa dizisi 16. yeni bölümü ile 20 Aralık Pazar akşamı, saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak.

Maria ile Mustafa Dizisi 15. Bölüm Özeti

Mustafa ve Maria yaralarını birlikte sarmış, yeni bir başlangıç yapmışlarken, Görkem geçmişin intikamını almak üzere çıkagelmiştir. Görkem’in intikam yemini Maria ve Mustafa’yı nasıl bir yol ayrımına getirecektir? İclal, Şahin’in evden ayrılmış olmasının acısını çekerken, Şahin, Çiçek’in şimdiye dek hiç görmediği bir yüzüyle karşılaşır.

Çiçek’in yolu ise hiç ummadığı bir kişiyle kesişir. Bu rastlantı Çiçek’i yeni bir serüvene sürükler. Kendine yeni bir hayat kurmayı planlayan Gonca’nın tüm hayalleri kötü sürprizle alt üst olur. Nadire, Nihat’a aşık olsa da, kocasının katilinin Nihat’ın kardeşi Galip olması aklından bir türlü çıkmamaktadır.

Galip’in, zor günlerinde Nihat’ın yanında olmak istemesi, Nadire’yi Nihat’tan uzaklaştıracak mıdır? İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Görkem, artık daha fazla beklemeyecektir. Bütün aileyi alt üst edecek bir eylem planı yapar. Görkem’in bu hamlesi, Candemir ailesini nasıl paramparça edecektir?