Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i oyuncu Merve Dizdar eşi Gürhan Altundaşar'dan boşandığını duyurdu!

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i ünlü oyuncu Merve Dizdar kendisi gibi oyuncu olan Çok Güzel Hareketler 2'nin yıldızı kocası Gürhan Altundaşar'dan boşandığını duyurdu. Altundaşar'ın son paylaşımı ise kafaları karıştırdı. İşte herkesi üzen gelişmenin perde arkası...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Masumlar Apartmanı dizisiyle yıldızı parlayan Merve Dizdar, kendisi gibi oyuncu olan kocası Gürhan Altundaşar'dan arkadaşça ayrıldıklarını sosyal medya hesabı Instagram'dan açıkladı.

İşte ünlü oyuncunun paylaşımı

Öte yandan Dizdar'ın, Gürhan Altundaşar'ın tüm arkadaşlarını takipten çıkması da akıllarda soru işareti bırakmıştı.

Masumlar Apartmanı'ndaki başarılı performansı ile dikkat çeken Merve Dizdar kendi gibi oyuncu eşi Gürhan Altundaşar ile 2018 yılında nikah masasına oturmuştu.

Merve Dizdar, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Gürhan'la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldık. Fakat bunu dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle şeyler... Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Kimseyle yasak aşk yaşamadık. Sadece bitti! Rica ediyorum.

Ayrılığın ardından ünlü oyuncu Gürhan Altundaşar, sosyal medya hesabından bir fotoğraf  paylaştı. Altundaşar paylaşımına ise, "kapansın KAPILAR bir daha AÇILMASIN !!!" notunu düştü.