Ünlü şarkıcıyı kahreden ölüm! Yaşam savaşını kaybetti!

Ünlü şarkıcı Bahadır Tatlıöz'ün müzisyen babası Nail Tatlıöz hayatını kaybetti. Tatlıöz, babasının organlarını bağışladıklarını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Ünlü şarkıcı Bahadır Tatlıöz, kendisi gibi müzisyen olan babası Nail Tatlıöz'ün yaşamını yitirdiğini açıkladı.

"Müziğim sustu"

Geçtiğimiz günlerde babasının beyin kanaması geçirmesi sebebiyle yoğun bakımda kaldığını duyuran Bahadır Tatlıöz, bu defa acı haberi sevenleriyle paylaştı. Ünlü şarkıcı, ”Babam Nail Tatlıöz 12 gün süren yaşam savaşını kaybetti. Ölüm gelince bize düşen çaresizlik. Müziğim sustu. Bana ilk notaları öğreten hocam sustu” sözleriyle duygu yüklü bir mesaj paylaştı.

"Başkaları onun bir parçasını taşıyacak"

Öte yandan Bahadır Tatlıöz, babasının organlarını bağışladıklarını ise şu sözlerle anlattı:

"Bu çok zor karar ile iki tane aileyi evlatlarına, analarına, babalarına ya da kardeşlerine kavuşturuyoruz. Onlar bir şans daha elde ediyorlar. Aslan babam bu dünyadan hayat kurtararak Kahraman olarak ayrılıyor. Zaten geçen gün demiştim ya “İlk ve son süper kahramanım” diye. Kahramanlar da ölür ama arkalarında kurtardıkları hayatlar bırakarak ölür. Kalbimiz kırık ama içimiz rahat. Babam hayır ve dualar ile anılacak. Başkaları onun bir parçasını taşıyacak. Babamdan ve bizden bir parça. Ahh Babam Ahh. Artık Allah’a emanetsin. Cenneti ile mükafatlan inşallah. Seni çok seviyoruz. Emeklerin ile Sevgin ile bize kattıklarını asla ödeyemeyiz…"