Mehmet Büyükekşi, Fenerbahçe tesislerini ziyaret etti! Çalışmalar hakkında bilgi aldı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Fenerbahçe’nin Futbol Akademisi ve Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ni ziyaret etti. Yetkililerden tesisler ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Mehmet Büyükekşi, Fenerbahçe tesislerini ziyaret etti! Çalışmalar hakkında bilgi aldı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi Altyapı Akademilerinde Türkiye Modeli oluşturmak ve sürdürebilmek adına gerçekleştirdiği kulüp akademileri ziyaretlerini sürdürüyor. Mehmet Büyükekşi bu kapsamda Fenerbahçe Futbol Akademisi'ni ziyaret etti.

Mehmet Büyükekşi, Fenerbahçe tesislerini ziyaret etti! Çalışmalar hakkında bilgi aldı - Resim : 1

İlk olarak sabah saatlerinde Fikirtepe’de bulunan tesisleri ziyaret eden Büyükekşi’ye, Futbol Akademiden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Özaktaç, Futbol Akademisi Genel Koordinatörü Tahir Karapınar, teknik ve idari kadro ile antrenörler eşlik etti.

Mehmet Büyükekşi, Fenerbahçe tesislerini ziyaret etti! Çalışmalar hakkında bilgi aldı - Resim : 2

ALİ KOÇ İLE DEREAĞZI TESİSLERİ’NE GEÇTİLER

Burada yapılan incelemeler esnasında yönetim kurulu üyesi Özgür Özaktaç tarafından bilgilendirilen Mehmet Büyükekşi ve beraberindeki heyet, ardından Başkan Ali Koç ile birlikte Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ne geçti. Burada sarı-lacivertli sporcular, teknik ve idari kadro ile bir araya gelen TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, futbol akademisi ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Mehmet Büyükekşi, Fenerbahçe tesislerini ziyaret etti! Çalışmalar hakkında bilgi aldı - Resim : 3

Mehmet Büyükekşi, Fenerbahçe tesislerini ziyaret etti! Çalışmalar hakkında bilgi aldı - Resim : 4Mehmet Büyükekşi, Fenerbahçe tesislerini ziyaret etti! Çalışmalar hakkında bilgi aldı - Resim : 5