Miss Turkey'e damga vurdular! İşte Eser ve eşi Berfu Yenenler arasındaki güldüren diyalog!

Miss Turkey 2021'in en güzelinin seçildiği gecenin sunuculuğunu üstlenen komedyen Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler arasındaki diyalog, seyircileri kahkahalara boğdu. İşte detaylar...

Miss Turkey'de seyircileri kahkahaya boğdular!

Miss Turkey 2021 yarışması büyük heyecana sahne oldu. Törenin sunuculuğunu Eser ve Berfu Yenenler çifti yaptı. Jüri koltuğunda Can Sandıkçıoğlu, Yıldırım Mayruk, Azra Akın, Arzum Onan, Aslıhan Koruyan Sabancı, Çağla Şıkel ve Farmasi Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna vardı.

Miss Turkey 2015 yılında yarışan ve dördüncü olan Berfu Yenenler ile eşi Eser Yenenler arasında geçen diyalog geceye damga vurdu.

İlk canlı yayın deneyimine çıktığını belirten ve patavatsız biri olduğunu söyleyen Berfu Yenenler'in bu sözlerinin ardından Eser Yenenler eşine, "Sen kendini bana bırak, rahat ol" ifadelerini kullandı.

Berfu Yenenler törenin ardından paylaştığı bu fotoğrafa, "Ah kocam… Seninle el ele böyle sahnede olmak! Ellerimiz hiç ayrılmasın, çok seviyorum çok… Ne diyeyim iyi ki biziz ne güzeliz" notunu düştü.

Öte yandan Türkiye'nin en güzel kızı Miss Turkey 2021 yarışmasıyla belli oldu. Finale kalan 20 güzel arasından birinci Dilara Korkmaz, İkinci Cemrenaz Turhan üçüncü Şira Sahilli, ve dördüncü de Su Bige Korucu oldu.