Ünlü modelden şoke eden itiraflar: Dağ evinde tacize uğradım

Model ve oyuncu ünlü yıldız, bir dağ evinde gerçekleşen çekimler sırasında fotoğraf sanatçısı tarafından taciz edildiğini iddia etti. İddianın sahibi Emily Ratajkowski, suçlanan ise Jonathan Leder... İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Dünyanın en çok aranan model ve oyuncularından biri olan Emily Ratajkowski, New York Magazine için kaleme aldığı bir makalede, bir fotoğrafçı tarafından ağır şekilde taciz edildiğini anlattı. Ratajkowski olayın 2012 yılında meydana geldiğini belirtti.

O dönemde kariyerinin henüz başında olan 29 yaşındaki Ratajkowski, bir dergi için yapılan çekimde fotoğrafçı Jonathan Leder'ın kendisine dokunarak tacizde bulunduğunu itiraf etti.

Emily Ratajkowski, Leder'ın kendisini öpüp öpmediğini hatırlamadığını fakat canını yakacak şekilde dokunarak taciz ettiğini belirtti. Leder ise modelin bütün bu iddialarını yalanlayarak Ratajkowski'nin ileri sürdüğü tacizle ilgili ayrıntıların "çocukça" olduğunu savundu.

Emily Ratajkowski, 2012 yılında editoryal bir çekim için Leder'ın New York yakınlarındaki Catskill dağlarında bulunan evine gittiklerini belirtti. Model, yanında o dönemdeki ajans temsilcisinin de olduğunu ekledi. Ratajkowski, o sırada fotoğrafçının aşırı derecede alkollü olduğunu da ileri sürdü.

Hatta fotoğrafçı Jonathan Leder'ın kendini savunmak için Emily Ratajkowski'nin adını duyurduğu Robin Thicke'nin müzik videosuna da göndermede bulunduğu ileri sürüldü. Leder'ın "O klipte çıplak gezen kızın kurban olacağına birilerinin inanmasını mı istiyorsunuz?" dediği de basına yansıyan iddialar arasında.