'Ben böyle bir adamı aramam' dedi, sosyal medya yıkıldı!

Müge Anlı, eşinin kız bebeğe hamile olması sebebiyle şiddet uygulayan kişiyi bulmayı reddetti. Anlı'nın bu davranışı sosyal medyada kısa süredeen çok konuşulan konular arasına girdi ve çok sayıda "Çoğu adamdan daha cesur yüreklisin" gibi destek yorumları aldı.

'Ben böyle bir adamı aramam' dedi, sosyal medya yıkıldı!

Müge Anlı, önceki gün yayınlanan bölümünde eşinin kız bebeğe hamile olması sebebiyle şiddet uygulayan ve şimdilerde kayıp olan adamı bulmayı reddetti. Anlı'nın hayranları "Ölene kadar Müge Anlı'cıyız" etiketiyle binlerce destek yorumu yaptı.

Mersin'de yaşayan 65 Yaşındaki Vakkas Akteke'den 10 Ocak tarihinden beri haber alınamıyor. 9 aydır bulunamaması üzerine kızı Gülenay Çandır Müge Anlı'nın programına kayıp babasını bulmak için başvuruda bulundu. Gülenay Çandır, Müge Anlı'ya yaptığı açıklamada ise babasına annesi Meryem ve erkek kardeşi Umut'un babasına bir şey yapmış olabileceğini iddia etti.

Anlı'nın kız çocuğa hamile olduğu için eşine şiddet uygulayan ve kaybolduğu için kızı ve kardeşi tarafından aranan Vakkas bey ile ilgili sergilediği tavır sosyal medyada gündem oldu. Anlı, Vakkas Akteke'yi aramaya gelenlere "Ben böyle bir adamı aramam başına bir iş geldiyse de iyi olmuş" diyerek noktayı koydu.

Anlı'nın bu tepkisi sosyal medyada gündem oldu.

Müge Anlı'nın tepkisini öğrenenler tarafından yapılan bazı paylaşımlar ise şöyle...

'Ölene kadar Müge Anlı'cıyız', 'Sen ne güzel bir kadınsın', 'Çoğu adamdan daha mert, cesur yüreklisin helal'.