Mustafa Sandal siyasete mi atılıyor?

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, partilerin il ve ilçe adayları da gündeme gelmeye başladı. Son olarak şarkıcı Mustafa Sandal'ın İYİ Parti Beşiktaş ilçesinden başkan adayı olacağı iddia edilmişti. İddialara İYİ Parti'li isimden açıklama geldi.

Mustafa Sandal siyasete mi atılıyor?

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından yerel seçim hareketliliği de start verdi. Partiler il ve ilçe adaylarını belirlerken ortaya sürpriz bir isim atıldı. 

 

MUSTAFA SANDAL ADAY OLACAK MI?

15 Eylül'de Akşener'i ziyaret eden Sandal'ın, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinden başkan adayı olacağı iddia edilmişti.

İYİ PARTİLİ İSİMDEN İDDİALARA AÇIKLAMA GELDİ

"ADAYLIK İÇİN GÖRÜŞME YAPILDI"

Ensonhaber.com'un YouTube kanalında Taha Hüseyin Karagöz'ün konuğu olan İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Zeki Üçok, iddiaları ve görüşmeyi doğruladı.

Üçok, adaylık konusunun iki ismin görüşmesinde gündeme geldiğini belirtirken, adaylık durumunun gerçekleşmesinin de mutluluk vereceğini söyledi.

Üçok Mustafa Sandal'ın adaylığı ile ilgili şöyle konuştu:

Türkiye’nin yetiştirdiği çok önemli sanatçılardan birisi. Kendisi aynı zamanda Genel Başkanımızla çok iyi ilişkileri var. Bizim genel merkezimize geldi. Burada belediye başkanlığı adaylığı için görüşmeler yapıldı.

Mustafa Sandal’ın Beşiktaş Belediye Başkanı olmasından büyük mutluluk duyarım. Başkanlık divanımız kararı verecektir. İnşallah Sayın Sandal, Beşiktaş adayımız olur. Kendisini sonuna kadar destekleyeceğim.