Ünlü sunucu tacize uğradığını itiraf etti! Canlı yayında göz yaşlarına boğuldu!

“Neler Oluyor Hayatta” programının sunucusu Nur Tuğba Namlı canlı yayında göz yaşlarına boğuldu. Türkiye’yi ayağa kaldıran Elmalı Davası’nın ardından ünlü isimlerden de “taciz” itirafları gelmeye devam ederken, çocukken maruz kaldığı tacizi hatırlayan Namlı'nın sözleri boğazında düğümlendi.

Elmalı Davası’nın ardından ünlü isimlerden de “taciz” itirafları geldi. Çocukken yaşadığı travmayı hatırlayan “Neler Oluyor Hayatta” programının sunucusu Nur Tuğba Namlı, canlı yayın sırasında gözyaşlarına boğuldu.

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarına gelen ve sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın beraber yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında duygusal anlar yaşandı. Çocukken yaşadığı travmayı hatırlayan ünlü sunucu Namlı, canlı yayında gözyaşlarıyla isyan etti.

Türkiye’yi ayağa kaldıran Elmalı Davasının ardından ünlü isimler de çocukken maruz kaldıkları tacizi anlattı. Haberin yayınlanmasının ardından “Neler Oluyor Hayatta” programı sunucusu Nur Tuğba Namlı, canlı yayında bir anda gözyaşlarına boğuldu.

“Bir şey söylemek istiyorum” diyen Namlı’nın sözleri boğazında düğümlendi. Ardından çocukken yaşadığı travmaya değinerek “Ben susmadım” dedi.

Tacize maruz kaldığını itiraf etti

Sonrada “benim yaşadığım bu yaşanan olaylarla kıyaslanmayacak bir durumdu” diyerek kurstaki öğretmeni tarafından tacize maruz kaldığını anlattı.

“Anında fark ettiğimde engellediğim, durdurduğum ve kendimi koruduğum bir olaydı” dedi. İsyan eden sunucu, “Susmamak, paylaşmak, anlatmak gerekiyor. Susmayın!” diyerek çağrıda bulundu.