Nur Tuğba Aktay'dan çok konuşulacak Kılıçdaroğlu kulisi: Çalışmalara başladı

Siyasal iletişimci Nur Tuğba Aktay, Başak Şengül ile Doğru Yorum programında verdiği kulis bilgisinde, Kemal Kılıçdaroğlu’nun, CHP’de genel başkanlık adına çalışmalara başladığını ve parti tabanından bir talep olduğunu belirtti. Aktay, CHP lideri Özgür Özel'in bu durumdan haberdar olduğunu ve yaptığı plansız açıklamaların bu sıkışmışlığın bir yansıması olduğunu söyledi.

tv100.com yazarı Hacı Yakışıklı, siyasal iletişimci Nur Tuğba Aktay, CHP 26. Dönem Milletvekili, Devlet eski Bakanı Mehmet Sevigen, Dijital İletişim Araştırmacısı Prof. Dr. Ali Murat Kırık, Başak Şengül ile Doğru Yorum programına konuk oldu.

"KILIÇDAROĞLU GENEL BAŞKANLIĞI ADINA ÇALIŞMALARA BAŞLADI"
CHP'yle ilgili dikkat çeken bir kulis bilgisi veren Aktay "Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekibiyle beraber CHP’deki kendi heyetinde, parti tabanında, delegeler nezdinde bir talep ve istek olduğu doğrultusunda bilgi geldi. Bu anlamda Kılıçdaroğlu genel başkanlığı adına çalışmalara başladı. Özgür Özel'in de bu durumdan haberdar olduğu, bu sıkışmışlıktan dolayı farklı farklı, plansız, programsız çıkışlar açıklamalar sıkışmışlığının yansıması." dedi.