Özgür Özel'den tv100'e özel açıklama! Gizli protokol derken neyi kastetti?

CHP Genel Başkan adayı ve Grup Başkanı Özgür Özel, Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programına yaptığı özel açıklamada 'gizli protokol' sözleriyle ilgili "Gizli protokol derken, Zafer Partisi’yle imzalanan protokolü kastettim. İttifak olmadığımız ama oy aldığımız seçmeni küstürdüğümüzü ifade ettim" dedi.

Hukukçu Dr. Rezan Epözdemir, tv100.com Yazarları Barış Yarkadaş ve Hacı Yakışıklı, GENAR Araştırma Başkanı İhsan Aktaş; Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık'ın konuğu oldu.  CHP Genel Başkan adayı ve Grup Başkanı Özgür Özel'in "Resmen ittifak olmadığımız ama oy aldığımız seçmenlerde örneğin Doğu ve Güneydoğu illerindeki seçmenlerde de imzalanmış bir gizli protokol ve o protokoldeki vaatler üzerinde de bir takım gönül kırıklıkları var" sözleri programda masaya yatırıldı. 

"GİZLİ PROTOKOL DERKEN, ZAFER PARTİSİ’YLE İMZALANAN PROTOKOLÜ KASTETTİM"
Özgür Özel, Eşit Ağırlık programına yaptığı özel açıklamada sözleriyle ilgili "Gizli protokol derken, Zafer Partisi’yle imzalanan protokolü kastettim. İttifak olmadığımız ama oy aldığımız seçmeni küstürdüğümüzü ifade ettim" dedi.