Soruşturma başlatıldı

3 mankenin iç çamaşırlarıyla kelepçeli bir halde polis merkezine götürüldüğü videonun sosyal medyada yayınlanmasının ardından polis memuru hakkında soruşturma başlatıldı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Amerika'da yaşayan playboy yıldızı Francia James ile 2 arkadaşı Julianne Kissinger ve Maddy Belle yer aldığı video ülkede gündem oldu. Benzer videoları sürekli olarak sosyal medya hesabından yayınlanan genç yıldız, bu kez kendisine eşlik etmesi için bir polisten yardım aldı.

Mizansen olarak, 'kötü kız' oldukları için polis memuru tarafından gözaltına alınan Francia James ve iki arkadaşı Miami Beach polis merkezine götürülüyor. O sırada elleri arkadan kelepçelenmiş gibi görünen kızlar, daha sonra polisten özür diliyor ve 'iyi kız' olacaklarına söz veriyor.

Yayınladığı çılgın videolarla Instagram'da ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Francia James, bu kez bir polisin meslekten men edilmesine sebep olabilir. Yetkililer, bir polis memururun böyle bir videoya kendisini alet etmemesi gerektiğinin altını çizerek, soruşturma başlatıldığını açıkladı.