PSG’de Messi’den sonra bir ayrılık daha… Sosyal medyadan duyurdu: “Yarın hayatımın başka bir aşamasına veda edeceğim”

Fransa Ligi ekiplerinden Paris Saint Germain’de forma giyen İspanyol futbolcu Sergio Ramos, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada takımdan ayrılacağını açıkladı.

PSG’de Messi’den sonra bir ayrılık daha… Sosyal medyadan duyurdu: “Yarın hayatımın başka bir aşamasına veda edeceğim”

Fransa Ligi ekiplerinden Paris Saint-Germain’de ayrılık rüzgarları yaşanıyor. Arjantinli süper star Lionel Messi’nin takımdan ayrılmasının ardından bir ayrılık daha yaşandı. 37 yaşındaki İspanyol futbolcu Sergio Ramos, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Paris Saint Germian’den ayrılacağını duyurdu.

PSG’de Messi’den sonra bir ayrılık daha… Sosyal medyadan duyurdu: “Yarın hayatımın başka bir aşamasına veda edeceğim” - Resim : 1

"YARIN ÖZEL BİR GÜN OLACKA, VEDA EDECEĞİM"

Ramos sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

 “Yarın özel bir gün olacak, yarın hayatımın başka bir aşamasına veda edeceğim, Paris Saint-Germain ile vedalaşacağım. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz kaç yer var bilmiyorum ama hiç şüphesiz PSG, taraftarları ve Paris benim için onlardan biri oldu.”

RAMOS'UN PSG KARİYERİ

2021 yılında Real Madrid’den, Paris Saint-Germain’e transfer olan Sergio Ramos Paris ekibinde 2 sezonda toplam 57 maça çıkarken 5 gol kaydetti. İspanyol savunmacı 2 Fransa şampiyonluğu ve 1 de Fransa Süper Kupası kazandı.