İşte Galatasaray'ın yeni yengesi

Radamel Falcao'nun Galatasaray'a transferi günlerdir süren bekleyişin ardından gerçekleşti. Ülkemize gelen yabancı futbolcular kadar eşleri de dikkat çekiyor. Peki Falcao'nun eşi Lorelei Taron kimdir? İşte 3 çocuk annesi Taron hakkında bilmedikleriniz.

Kaynak: TV100.COM

Galatasaray, Radamel Falcao transferini bitirdi ve Falcao resmen Sarı-Kırmızılı formayı giydi. Abdurrahim Albayrak'ın, Falcao ile birlikte çektirdiği fotoğraf taraftarı çok heyecanlandırmış ancak süreç günlerce sürmüştü. 

Falcao transferi için büyük heyecanla bekleyen Galatasaray taraftarı, tecrübeli golcünün eşinin sosyal medya paylaşımlarını da takibe almıştı. Nus'ret'te yemek yerken paylaşımda bulunan Lorelei Taron, Galatasaray taraftarını da heyecanlandırmıştı.

Ülkesinde şarkıcı olan Lorelei Taron, 2007 yılında Radamel Falcao ile hayatını birleştirdi. Çiftin 3 tane kız çocuğu bulunuyor. 13 Aralık'ta 13'üncü yıl dönümlerini kutlayacak olan çiftin birlikteliği örnek olarak gösteriliyor.

Üçüncü çocuğunun dünyaya gelmesinin ardından müzik kariyerine biraz ara veren Lorelei Taron, ülkesinde oldukça sevilen bir şarkıcı. Taron, 3 çocuk doğurmuş olmasına karşın fiziğini korumayı başarmış kadınlardan.