Eski eşlerin tartışmasına Işın Karaca'dan cevap!: Benim savaşım değil

Şarkıcı Işın Karaca’nın ilk eşi Sedat Doğan, ikinci eşi Tuğrul Odabaş’ı tehdit etti. Karaca, eski eşlerin tartışması ile ilgili “Benim savaşım değil” dedi.

Işın Karaca 2011 yılında Sedat Doğan ile nikah masasına oturmuş ve aynı yıl kızları Mia dünyaya gelmişti. İkili evliliklerini yürütememiş ve 2013 yılında resmi olarak ayrılmışlardı.

Karaca’nın ikinci evliliği ise Tuğrul Odabaşı ile olmuş ancak çift geçtiğimiz haftalarda Odabaş ile Karaca boşanmıştı. 

Tuğrul Odabaşı boşanma sonrasında Işın Karaca ve Sedat Doğan’ın kızı Mia ile dansını instagram hesabından paylaşmasına Sedat Doğan’dan tepki gelmişti.

Uyuşturucu bağımlılığıyla ve Işın Karaca’ya bıraktığı 1 milyon liralık borç ile gündeme gelen Doğan “Benim kızımı alıp Instagram’da orada burada fotoğraflarını paylaşıp bir baba figürü yaratıp sahnelerde şov yapamazsın. Arada okyanuslarda olsa ben senin o sahnenin ışıklarını kapatırım. Adam ol, sessiz ol, efendi ol” demişti.

Tuğrul Odabaşı Mia ile fotoğrafını paylaşıp bu sözleri kullanmıştı:

“Sevgi neydi? Sevgi emekti! Sevgi yoksunu bir kalp bu dünyadaki insanoğluna verilmiş en büyük cezadır bence. Düşünsene hiçbir şeyi sevemiyorsun, ellerin bir çiçeğe dokunmaktan mahrum kalmış, kalbin kan pompalamak dışında hiçbir şey bilmiyor, ya gözlerin sadece bakıyor ve emeği sadece ekmek zannediyorsun! Sokakta gördüğünüz kediyi, Dedikoducu teyzeyi, Evdeki avizeyi, kokoreç işkembeyi, Şişli Osmanbeyi kısaca yolu sizinle kesişmiş herşeyi, herkesi sevin ve sevdikleriniz için emek sarf edin… Seni seviyorum kızım, Mia Büyükkaraca”

Tuğrul Odabaş sosyal medya hesabında bir video paylaştı. Odabaş, paylaştığı videoda "Her güzel şeyin bir sonu vardır ama sevginin sonu yoktur. Maksadı sevgi olanın kavgası da yoktur." sözlerini kullanarak Doğan'a cevap vermişti.

Işın Karaca eski eşlerin tartışması hakkında “Bir şey söylemeyeceğim. Bu benimle alakası olan bir şey değil. Benim savaşım değil artık bu. Herkesin kendi savaşı. Mia da her şeyi biliyor. her şeyi konuşuyoruz” sözlerini kullandı. 

"Tuğrul Odabaş Mia ile fotoğraflarını paylaşmaya devam edecek mi?” sorusuna ise Karaca, "Birlikte altı buçuk yıl geçirdiler. Elbette edecek” cevabını verdi.