Sefirin Kızı dizisi 30. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrollerini paylaştığı, Sefirin Kızı dizisinin 30. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde, hayatları boyunca kavuşmak için bekleyen Sancar ve Nare, kavuştuklarını sandıkları an kültür farklılıklarıyla yüzleşirler.

Kaynak: tv100.com

O3 Medya ve NGM'nin ortaklaşa hazırladıkları Sefirin Kızı dizisinin başrollerini yakışıklı oyuncu Engin Akyürek ile güzel oyuncu Neslihan Atagül Doğulu palaşıyorlar. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak otururken dizinin senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz - Sedef Nehir Erdem kaleme alıyorlar.

Sefirin Kızı dizisi 29. Bölüm Özeti

Halise, hem gelenekleri yerine getirmek hem de Elvan’la Yahya’nın bir araya gelmesini sağlamak için ailecek gidip Nare’yi usulune uygun bir şekilde istemeye karar verir. 

 Menekşe, Sancar’la Nare’nin evlenmesini engellemek için üfürükçüye başvurur ve yaptırdığı büyüleri yerleştirmek için konağa gider. Ama tüm cehaletiyle yaptığı bu hareket, felaketine neden olur. Nare’yi gelin getireceği bir konak olmayınca Yarıcı’nın oğlunun evlenemeyeceğini bilen Gediz, Efeoğlu ailesini batırma planlarını başlatır. Nare’yi Sancar’dan da Sahra’dan da korumaya kararlıdır.

Herkes evlenmelerini engellemeye çalışırken, Sancar Nare’nin bir şeyleri içine attığından ve onu gerçekten affetmediğinden şüphelenir.