Melis İşiten, eski eşi Uraz'ın yeni aşkına açtı ağzını yumdu gözünü!

STAR TV Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterine can veren Uraz Kaygılaroğlu'nun Gamze Okutucu ile yeni aşkını ilan etmesinden sonra eski eşi Melis İşiten adeta çılgına döndü. İşiten sosyal medya hesabından bakın ne yazdı!

Melis İşiten, eski eşi Uraz'ın yeni aşkına açtı ağzını yumdu gözünü!

STAR TV'de yayımlanna sevilen dizi Sefirin Kızı'nda Gediz rolüne bürünen ve sevgilisi Gamze Okutucu ile aşkını ilan eden ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'na eski eşi Melis İşiten'den manidar bir gönderme geldi.

 Melis İşiten, eski eşi Uraz'ın yeni aşkına açtı ağzını yumdu gözünü! - Resim : 2

Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni sevgilisiyle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sonrası eski eşi Melis İşiten'in yazdıkları gündeme bomba gibi oturdu.

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten 5 yıllık evliliklerini 2019 yılında anlaşmalım olarak sonlandırdı. 2017 yılında kızları Ada'yı kucaklarına alan çift, anlaşmalı olarak dostça ayrıldı.

 Adı sürekli farklı güzellerle anılan Kaygılaroğlu, yeni aşkını dünya aleme ilan etti. Kaygılaroğlu, menajer Gamze Okutucu ile sarılırken çekilen fotoğrafını yayımladı. 

Ayrıldıktan sonra eski eşi ile dostluğunu sürdüren Melis İşiten, Kaygılaroğlu'nun paylaşımının ardından manidar bir göndermede bulundu.

Melis İşiten, eski eşi Uraz'ın yeni aşkına açtı ağzını yumdu gözünü! - Resim : 4

28 yaşındaki İşiten, aynı gün Twitter hesabından, "Bugün hissettiklerini unutma. Unutma sana hissettirilenleri... 12.01.2021" ifadelerini paylaştı.

 Kısa bir süre sonra gönderisini kaldıran Melis İşiten, ardından şu ifadeleri kullandı:

İşiten, ''Evliyken ve boşandıktan sonra ilişkimle ilgili çok şey yazıldı, çizildi. O zamanlar kirlenmemesi adına çok bir şey söylemedim. Şimdi ben ne desem çoktan bitmiş bir hikayeye adıyorsunuz. Oysa ben yeni sayfam kirlenmesin diye bu sefer sizden saklıyorum hikayemi'' notunu düştü.