Ünlü oyuncudan sürpriz evlilik!

Ünlü oyuncu dizi ve sinema sektörüne veda etmesinin ardından bir süredir birlikte olduğu iş adamı Mehmet Ali Çebi ile hayatını birleştirdi. Selin Demiratar son olarak Huzur Sokağı dizisinde rol almıştı.

Google Haberlere Abone ol

Atv'de yayımlanan Huzur Sokağı adlı dizinin ardından uzun yıllar boyu ekranlardan uzak kalan Selin Demiratar, bir süredir beraber olduğu Mövenpick ve Le Meridien Etiler'in sahibi olan iş adamı Mehmet Ali Çebi ile aşk yaşıyordu.

İlişkilerini basından uzak tutan çift, sürpriz bir şekilde nikah masasına oturdu. Günaydın'ın haberine göre, Demiratar ve Çebi çifti, Beykoz'da, iki aileden katılan kısıtlı sayıdaki davetli önünde kıyıldı.

Huzur Sokağı ve Acı Hayat gibi başarılı yapımlarda rol alan 37 yaşındaki Selin Demiratar ile Mehmet Ali Çebi arasında 10 yaş var. Öte yandan Çebi'nin daha önce yaptığı iki evlilikten iki çocuğu vardır.

Peki, Selin Demiratar kimdir?

Selin Demiratar, 20 Mart 1983 tarihinde Erzincan'da doğmuştur. Babasının mesleği bandocu Astsubay olduğu için Adana, Ankara, Antalya ve İstanbul gibi birçok şehirde yaşadı. Liseyi Antalya'da okudu. Lisede okurken 16 yaşında, 1999 yılında Miss Globe güzellik yarışmasına girdi ve Türkiye birincisi oldu, ardından dünya üçüncüsü oldu.

Sonra da Antalya'ya dönüp okulunu bitirdi. Okul bitince İstanbul'a geldi, reklam çekimlerinde rol aldı. İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi'nde okudu. Reklam çekimlerinden sonra dizi filmlerinde oynamaya başladı. 2005 yılında "Acı Hayat" adlı dizide Kenan İmirzalıoğlu'nun rol arkadaşı oldu.

2008 yılında Oktay Kaynarca'nın başrollerde olduğu "Adanalı " adlı dizide rol aldı. 2012 yılında "Huzur Sokağı" adlı dizide oynadı.