Sen Çal Kapımı dizisi 21. Bölüm Fragmanı izle, "Kızı istemeye gelmişler resmen!"

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümünde, Serkan ve ailesi Eda'nın evine geliyor. Kız isteme merasimine dönen ziyarette olanlar oluyor. Eda, Serkan'a gözdağı verirken, Serkan aşkına da hatalarına da sahip çıkacağını söylüyor.

Sen Çal Kapımı dizisinin 21. yeni bölümü 5 Aralık cumartesi akşamı saat 20.00'de FOX ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Sen Çal Kapımı Dizisi 20. Bölüm Özeti

Serkan, Eda'ya, anne-babasını kaybettiği kazada Alptekin'in de ihmalinin olduğunu anlatır. Bu ağır yük sebebiyle ayrılmıştır Eda'dan... Eda, Alptekin'le yüzleşmeye gider. Taşeron firmanın başındaki kişi cezasını çekmiştir. 

Öğrendikleriyle ne yapacağını bilmeyen Eda, her şeyi geride bırakıp kızlarla uzaklara gider. Serkan ise bu süre içinde evinden çıkmaz, kimseyle görüşmez, işiyle ilgilenmez. İki âşık, kendi köşelerine çekilir ve ne yapacaklarını düşünürler.

Eda şehre geri döndüğünde, Serkan da bütün gücünü toplayıp evinden çıkar ve onunla konuşmaya çalışır. Eda, babasının yaptığı hatanın Serkan'ın sorumluluğu olmadığını bilmektedir; ancak konuyla yüzleşmek yerine Eda'yı terk etmeyi tercih etmiştir. Serkan, bir ilişki yürütmeyi bilmiyordur ve öğrenemeyecektir. Eda, Serkan'la iş ilişkisini nasıl yürüteceğine dair bir sözleşme hazırlar ve Serkan okumadan imzalar. Hâl böyleyken devreye Aydan girer. Dernekte yürütülen eğitime muhtaç kız çocuklarına yardım projesine ikisini birden dahil eder. İki âşığı yan yana getirmek, kopmalarını engellemek adına harekete geçer.