Sen Çal Kapımı dizisi 25. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

FOX ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Sen Çal Kapımı'nın 25. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Eda, Serkan'dan kaçar. Babaannesi, Eda'nın evlenmesini istediği adam ile Eda'yı tanıştırır. Serkan, Eda ile birlikte olabilmek için her şeyi göze almıştır.

Sen Çal Kapımı dizisi 25. Yeni bölümü ile 2 Ocak 2021 Cumartesi akşamı saat 20.00'de FOX ekranlarında izleyici ile buluşacak!

Sen Çal Kapımı Dizisi 24. Bölüm Özeti

Serkan derhal şirketten çıkıp gider, Eda peşinden koşup gizli ortağın kimliğini o gün o dakikaya kadar kendisinin de bilmediğini ona anlatmaya çalışır. Serkan dinlemez. Eda'ysa vazgeçmez. Serkan'ın peşinden gider.

Semiha Hanım, Serkan ve Eda'nın yokluğundan istifade, şirkette olağanüstü hal ilan eder. Herkesi çağırdığı toplantıda laf arasında Alptekin Bey'i tehdit ettiğini ve onun da yurt dışına kaçtığını söyleyiverir. Herkesi karşısında hazır ola geçiren bu kadının sıradaki durağı Ayfer ve Eda'nın evidir.

Aydan, Alptekin'den gelen boşanma sözleşmesi karşısında ne yapacağını şaşırmış, o da soluğu Ayfer Hanım'da almıştır. Ayfer, Aydan ve Seyfi'yi annesinin gazabından korumak üzere ayaküstü bir plan kurar ve Aydan'ı komşusu Aysun olarak tanıtır. Eda, eninde sonunda Serkan'a kendini dinletmenin bir yolunu bulur. İlişkilerinin çok yıprandığı hususunda ikisi de hemfikirdir. Serkan, yeni yıl ile yepyeni bir başlangıç yapmayı ister. Geçmişte bırakmak istediği babaannesi hayatının orta yerine bomba gibi düşen Eda'nınsa yeni başlangıçlarla ilgili soru işaretleri vardır.

Yeni yıl büyüsü Serkan ve Eda'yı sarabilecek mi? Yepyeni başlangıçlar mümkün müdür? Saatler gece 12'yi gösterdiğinde birbirlerine ilişkileri hakkında kararlarını bildirmek üzere sözleşirler.