Defne Samyeli'nin 9 yaş küçük sevgilisi Onur Arıkan çıktı

Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ve ayrılığı ile günlerce konuştuğumuz Defne Samyeli'nin kendisinden 9 yaş küçük sevgilisinin ünlü iş adamı Onur Arıkan olduğu iddia edildi. Serdar Bilgili ile sevgili olduğu söylenen Defne Samyeli'nin Onur Arıkan aşkı yaz aylarında başlamış...

Google Haberlere Abone ol

Serdar Bilgili ile adı geçen Defne Samyeli'nin kendisinden 9 yaş küçük bir sevgilisi olduğu ortaya çıktı. 

  Giydiği transparan kıyafetler ve güzellikte kendisi ile yarışan kızları Deren Talu, Derin Talu nedeniyle magazin manşetlerinden düşmeyen Defne Samyeli magazin dünyasındaki çıtır sevgili modasına katıldı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile bir buçuk yıllık ilişkisini sonlandırdıktan bir süre sonra Beşiktaş eski başkanı Serdar Bilgili ile birliktelik yaşayan Samyeli'nin kalbini yeni bir aşka açtığı ortaya çıktı.

Magazin kulisleri Cem Yılmaz'ı genç yıldız Serenay Sarıkaya'ya kaptıran Defne Samyeli'nin kendisinden 9 yaş küçük Onur Arıkan ile misillemede bulunmuş olabileceğini konuşuyor. 

Günaydın yazarı Bülent Cankurt, Defne Samyeli'nin sevgilisinin kim olduğunu açıklayarak bugünkü köşesinde konu ile ilgili bir yazı kaleme aldı.

 

Son günlerde sosyete kulislerinde, eskinin Türkiye güzeli, şimdinin popüler şarkıcısı Defne Samyeli'nin yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Biraz araştırınca, Samyeli'nin yaşadığı aşk ve sevgilisiyle ilgili ilginç detaylara ulaştım.

Defne Samyeli Onur Arıkan aşkı yaz aylarında başlamış


Öncelikle şunu söyleyelim, Samyeli'nin aşkı yeni değil. Yaz aşkı olarak başlamış ve üç ayı aşkın süredir devam ediyormuş. Gelelim, Samyeli'nin yeni beyaz atlı prensine… Cem Yılmaz ve Serdar Bilgili'den sonra Defne Samyeli'nin kalbine girmeyi başaran Onur Arıkan, iş insanıymış. Kumaş üretimi yapan köklü bir aile şirketinin yöneticilerindenmiş.

Onur Arıkan'ın, Defne Samyeli'ye sırılsıklam aşık olduğu konuşuluyor.