Şeref Sözü 2. Bölüm full izle

Tolgahan Sayışman ve Sude Güler’in başrollerini paylaştığı Şeref Sözü dizisinin 2.bölümü yayınlandı. 14 Ekim tarihinde ilk bölümüyle ilgi çeken Şeref Sözü dizisi 2.bölümü tek parça olarak yayınlandı. İşte 21 Ekim 2020 tarihinde 2.bölümü yayınlanan Şeref Sözü dizisi 2. bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Şeref Sözü dizisi 21 Ekim 2020 tarihinde 2. bölümünü yayınlandı. Şeref Sözü son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Şeref Sözü dizisi 2. bölüm tek parça linki…

Şeref Sözü Dizisinin ilk bölümünde ne olmuştu ?

Şeref Sözü 1. Bölümünde, Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kurallar çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon gelir ve Cihan Adabeyli’nin tüm hayatı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözünü tutma vaktinin gelmesiyle değişir. Arayan İsra’dır. İsra’nın tek bir umudu vardır: Cihan Adabeyli! Kucağında yeni doğmuş bebeği ile son çare Cihan’ı arar. Ve Cihan Adabeyli uçağına atlayıp Lübnan’a gider!

Faruk, şehrin her yerinde İsra’yı ve çocuğunu ararken, Cihan hayatını değiştirecek bir karar vermek zorunda kalır. İsra’nın Adabeyli Malikanesi’ne Cihan’ın karısı olarak gelmesiyle Adabeyli Adası’nda tüm düzen alt üst olacaktır... Adabeyli Adası’nda İsra’nın gelişi ve yanında getirdikleriyle geçmişin sırları ortaya dökülecek, geleceğe dair büyük bir yangının fitili ateşlenecektir. Verilen ‘Şeref Sözü’ geride kalan her şeyin yıkımına ve çok büyük acılarla sınanacak destansı bir aşkın doğumuna sebep olacaktır!

Şeref Sözü dizisi 2.bölüm izle

Şeref Sözü 2.bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

https://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/seref-sozu/2750

Şeref Sözü dizisi konusu nedir?

Verilen “Şeref Sözü” geride kalan her şeyin yıkımına ve çok büyük acılarla sınanacak destansı bir aşkın doğumuna sebep olacaktır!

Şeref Sözü Oyuncuları Kimdir?

  • Cihan Adabeyli  - Tolgahan Sayışman
  • İsra Adabeyli - Sude Güler
  • Emsal Adabeyli -  Hülya Darcan
  • Faruk Malik - Aras Aydın
  • Yasemin Adabeyli -  Öykü Çelik