EDHO dizisinin ekibine görevli 3 kadın çalışana otel odasında tecavüz etmeye kalkıştılar!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinde görevli 3 set çalışanı kadına kaldıkları otel odasında saldırı girişiminde bulunan şahıslar dehşeti yaşattı. Odalarının kapılarını kırmaya çalışan sapıklar, çıplak halde odaya girmeye çalıştı. Oktay Kaynarca yaşanan olayın ardından açıklama yaptı.

EDHO dizisinin ekibine görevli 3 kadın çalışana otel odasında tecavüz etmeye kalkıştılar!

atv'de ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinde görevli olan 3 kadın çalışan otel odasında dehşeti yaşadı. Kostüm görevlisi 3 kadın, Maltepe'deki çekimler öncesinde otele yerleştikten sonra yan odada kalan şahısların saldırısına uğradı.

Dün gece atv'de ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin İstanbul Maltepe ilçesindeki setinde tüm ekibi şoke eden bir olay yaşandı.

Çekim yapılan mekanın üstündeki otelde, kostüm ve hazırlık için tutulan odada çalışan üç kadın çalışana saldırıldı.

Uyuşturucu madde kullandıklarını itiraf eden saldırganlar küfürler savurarak oda kapısını kırmaya çalışarak fiziki şiddet teşebbüsünde bulundu.

Set çalışanı üç kadın bir yandan odanın kapısını tutmaya çalışırken diğer yandan aşağıda çalışan arkadaşlarından yardım istedi. Yardım yetişmese büyük bir şiddet olayının yaşanacağı olay sonrası üç kadın tanıklar eşliğinde karakolda şikayetçi oldu.

EDHO dizisinin ekibine görevli 3 kadın çalışana otel odasında tecavüz etmeye kalkıştılar! - Resim : 2
İşte o tutanak...

Yapılan incelemede saldırganlardan ikisinin uyuşturucu üretimi, satışı, reşit olmayan kıza tecavüz gibi suçlardan sabıkalı olduğu ortaya çıktı. Şüphelilerin adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Oktay Kaynarca'dan iğrenç olay için açıklama

Oktay Kaynarca, otelde yaşanan skandalın ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak tepki gösterdi. İşte Kaynarca'nın açıklamaları:

Dün gece sabahlara kadar özveri, inanç ve sevgiyle işlerini yapmaya çalışan gencecik ekip arkadaşlarıma ne içtikleri belli olmayan iğrenç, pislik suç makinası bir gurup tarafından alenen taciz, meskene tecavüz ve cinsel istismar suçu işlenmiştir..

Bu iğrenç kimliklerin daha önce de işledikleri suçları da göz önünde bulundurarak gereken en ağır yaptırımların uygulanmaması adalete olan inancımızı derinden sarsacaktır.. Adalete inanmayan toplumlarsa kendi adaletlerini uygulamaya başlarlar...