CHP'li başkan yoğun bakıma alındı!

Cumhuriyet Halk Partisi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in şokunu yaşarken bir kötü haber daha geldi. Manisa Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, yakalandığı korona virüs nedeniyle yoğun bakıma alındı.

Google Haberlere Abone ol

13 Ekim tarihinde koronavirüs testi pozitif çıkan ve Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nde tedavisi devam eden Saruhanlı ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Zeki Bilgin'in yoğun bakıma alındığı bildirildi. Bilgin'in ateş ve öksürük şikayetlerinin arttığı öğrenildi.

Manisa'da, kuru öksürük ve gribal enfeksiyon şikayetiyle 13 Ekim tarihinde Saruhanlı Devlet Hastanesi'ne başvuran Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin'in koronavirüs testi pozitif çıktı. Tetkiklerin ardından Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'ne sevk edilerek tedavi altına alınan Bilgin, şikayetlerinin artması üzerine yoğun bakım ünitesine alındı.

Şikayetleri arttı

Saruhanlı Belediyesinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Belediye Başkanımız Zeki Bilgin'in 13 Ekim tarihinden bu yana Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nde süren tedavisine ateş ve öksürük şikayetlerinin artması nedeniyle bugünden itibaren Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde devam edilecektir."