Sürpriz sonlu narkotik baskını! "Biraz korkutmak istedim"

Antalya'da Avukat Şafak Baysal, kendisi gibi avukat olan sevgilisine korku dolu anlar yaşattı. Baysal, sevgilisinin çantasına poşetin içinde tuz koyup polise narkotik baskını yaptırdı. Tuzun içerisindeki kutudan çıkardığı yüzükle sevgilisine evlenme teklifi etti. Genç kadın neye uğradığını şaşırdı ve evlenme teklifini kabul edip, sevgilisine sarıldı.

Sürpriz sonlu narkotik baskını! "Biraz korkutmak istedim"

Antalya Barosu’nda görev yapan Avukat Şafak Baysal (28) ve meslektaşı Avukat Tuğba Çınar (28), 1 yıl önce cezaevinde müvekkillerini beklerken tanıştı. Yaklaşık 1 yıldır görüşen çiftten Şafak Baysal, evlilik teklifi için polis arkadaşlarını arayarak bir sürpriz hazırladı. Sevgilisinin çantasına içinde tuz ve yüzük bulunan poşeti koyan Baysal, Çınar’ı öğlen yemeği için bir pizzacıya getirdi. Bu sırada ikilinin daha önceden tanıdığı iki sivil polis gelip, Çınar’ın çantasında arama yapacaklarını söyledi. Yapılan aramada poşetin içerisinden çıkan tuzun uyuşturucu madde olduğu belirtilince genç kadın neye uğradığını şaşırdı. Tuzun içerisinde yer alan kutunun ne olduğu sorulunca bu sefer devreye Avukat Şafak Baysal girdi. Kutuyu eline alan Baysal, bir anda sevgilisinin önünde diz çöküp içindeki yüzüğü çıkartarak evlenme teklifi etti. Genç kadın önce duygulandı, ardından teklife ‘evet’ diyerek Baysal’ın boynuna sarıldı.

Sürpriz sonlu narkotik baskını! "Biraz korkutmak istedim" - Resim : 1

"Madde var çantanızda deyince ne olduğunu anlamadım"

Çok şaşırdığını ifade eden Tuğba Çınar, “Çok şaşırdım. Bir anda polisler masaya geldi, madde var çantanızda deyince ne olduğunu anlamadım. Avukat olmayan birisine bu yapılsa daha fazla korku yaşanırdı. Prosedürü bildiğimiz için çok korkmadım” dedi.

"Fazla korkmasa da tedirginlik yaşattım"

Amacının sevgilisine korku ve sevinci bir arada yaşatmak olduğunu ifade eden Şafak Baysal ise, “Standart bir şey olmasın, biraz korkutmak istedim, fazla korkmasa da tedirginlik yaşattım” diye konuştu.

Sürpriz sonlu narkotik baskını! "Biraz korkutmak istedim" - Resim : 2

Sürpriz sonlu narkotik baskını! "Biraz korkutmak istedim" - Resim : 3