Survivor All Star 2022 kadrosu belli oldu! Hikmet Tuğsuz kimdir? Acun Ilıcalı All Star kadrosunu açıkladı

Survivor All Star 2022 kadro listesi belli oldu. Survivor severler Survivor Allstar 2022'de yer alacak isimleri araştırmaya başladı. Survivor All Star 2022 kadrosuna dahil olan Hikmet Tuğsuz'un kim olduğu merak ediliyor. Survivor All Star 2022 kadrosu belli oldu! Hikmet Tuğsuz kimdir?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Acun Ilıcalı All Star kadrosunu açıkladı. Survivor All Star 2022 tam kadrosu belli oldu. Kadroda yer almaya hak kazanan isim Hikmet Tuğsuz hakkında ise detaylı araştırmalara başlandı. Diyalogları, performansı ve sıra dışı kişiliği ile Survivor'a damga vuran Hikmet Tuğsuz'un kim olduğu merak ediliyor. Survivor All Star 2022 kadrosu belli oldu. Peki, Hikmet Tuğsuz kimdir? İşte detaylı bilgi...

Survivor All Star 2022 Hikmet Tuğsuz kimdir?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986'da Antalya'nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi.

Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından Decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.