Aycan Yanaç: Olmuyor, yeter bıktım artık

Survivor'ın ekranlara gelen 88. bölümünde iletişim ödülü için takımlar parkura çıktılar. Bayramın 3. gününde iletişim ödülünü kazanmak isteyen takımların mücadelesi nefes kesti.

Aycan Yanaç: Olmuyor, yeter bıktım artık

26 Mayıs Salı günü TV8 ekranlarından izleyiciyle buluşan Survivor 2020'de ünlüler ve gönüllüler yeni bir iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. İletişim oyununda takımlardan ikişer yarışmacı parkura çıktı. Bir kişinin atıcılık yaptığı ve ilk defa oynanılan parkurda iletişim oyununu kazanan takım, günün sonunda ödülün sahibi oldu. 

Survivor 2020’de ünlüler ve gönüllüler, iletişim oyunu öncesinde avantaj oyununa çıktı. Ünlüler tam takım sahada yer alırken gönüllülerden Yasin, Cemal Can, Nisa ve Evrim parkura çıktı. Zorlu bir parkurda bayrak yarışını kazanan gönüllüler, avantaj oyununu kazandılar. 

Survivor 88. bölümde ünlüler ile gönüllüleri, zor bir iletişim oyunu bekliyordu. İlk defa oynadıkları parkurda kaydıraktan, havuzdan ve birçok farklı engeli aşan Survivor yarışmacıları, son kısımdan üç topu eğimli bir zeminin sonunda sepete sokmaları ve her üç sepete bir top girmesi gerekiyordu. Bazı yarışmacılar, zorlu parkurda takılıp rakiplerinden geride kaldı.

Geride kalan yarışmacılardan bazıları buna rağmen sayıyı almayı başarırken önde bitiren bazı yarışmacılar, rakiplerine atış şansı bile vermedi. İletişim oyunu Ünlülerden Sercan, gönüllülerden Yasin eşleşmesi ile başladı.

İlk oyunda Yasin, ayakkabısını düşürse de Sercan’dan önce parkuru bitirdi. Bu avantajla oyundaki ilk sayıyı alan gönüllüler oldu. 

Gönüllüler 9-5 önde iken son oyunda Yunus Emre ile Barış karşı karşıya geldi. Survivor Barış'ın sayıyı almasıyla skor 10'a 5 oldu. Böylece Survivor 88. bölümde iletişim oyununu kazanan takım gönüllüler oldu.

Survivor 2020 yeni bölümde iletişim oyunu ödülü oyun öncesinde açıklandı. Yarışmacıları heyecanlandıran ve duygulandıran iletişim ödülü; kazanan takım yarışmacıları üç arkadaşına birden canlı olarak bağlanabilecekler.

Survivor'ın yeni bölümünde ödülü kazanan gönüllüler takımı yarışmacılarının arkadaşlarıyla canlı görüşmeleri ekrana gelecek.

Survivor’da adım adım finale doğru giderken yarışmacılar tüm güçleri ile parkurda yarışırken, bir yandan da yorgunluklar göze çarpmaya başladı.

Son olarak iletişim oyunu sırasında zorlanan Aycan Yanaç, kendisine tepki gösteren Sercan Yıldırım’a “Bıktım hep alttan almaktan bir kere de ben oynamak istemeyeyim bir kere de ben çıkmayacağım diyeyim” diyerek isyan etti.

Kaybettiği yarış ardından takım arkadaşı Elif ile konuşan Aycan, “Hayır ben bir daha çıkmayacağım. Olmuyor, yeter bıktım artık. Kötü olduğumu kabul ediyorum demek buraya kadarmış” dedi.