Survivor yeni sezon yarışmacıları belli oldu mu, yarışma ne zaman başlayacak? 2021 Survivor yeni sezon ne zaman başlıyor

Sezonun en çok takip edilen yarışma programlarından biri olan Survivor yeni sezonun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Survivor’ın yeni yarışmacıları için de gözler Acun Ilıcalı'dan gelecek resmi açıklamaya çevrildi. Peki; Survivor yeni sezon yarışmacıları kimler? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Survivor 2021 ne zaman başlayacak? Tv8'de ekranlara gelen Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı Survivor yarışması için meraklı bekleyiş sürüyor. Bir önceki sezonda kıyasıya geçen rekabette şampiyon Cemal Can Canseven olmuştu. Şimdi ise gözler yeni sezon tarihine çevrildi. Peki, Survivor 2021 yarışmacı kadrosu açıklandı mı? Survivor ne zaman başlayacak? İşte son gelişmeler....

Survıvor 2021 yarışmacıları kimler?

Survivor 2021'nin başlangıç tarihi de henüz duyurulmadı. Ancak diğer sezonlarda olduğu gibi yeni sezonun şubat ayında başlaması bekleniyor..

Survıvor 2021 ne zaman başlayacak?

Survivor 2021'nin başlangıç tarihi de henüz duyurulmadı. Ancak diğer sezonlarda olduğu gibi yeni sezonun şubat ayında başlaması bekleniyor. Resmi açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde olacaktır.

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can

13 Temmuz'da yayınlanan bölümde Cemal Can, Barış ve Yasin arasında bir eleme daha yapıldı. SMS oylaması sonucuna göre, elenen isim Yasin olmuştu. Finale ise Cemal Can ve Barış kaldı. Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada, Survivor 2020 şampiyonunun Cemal Can olduğu duyuruldu.