Survivor'da finale çıkan yarışmacı açıklandı!

Survivor'da finale adım adım yaklışılırken finali garantileyen isim belli oldu. Bu akşam oynanacak sembol oyununu kazanacak ismin İsmail olacağı iddia edildi. Oynanan sembol oyunu sonrasında ise iddialar doğru çıktı ve İsmail sembol oyununu kazanarak finali garantiledi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Survivor İsmail finalde... Bu yıl yarışmadan daha çok kavgalar ve diskalifiyeler ile gündeme gelen Survivor'da finali garantileyen ismin de önceden belli olduğu iddia edildi. 

Survivor'da oynanacak sembol oyununu İsmail'in kazanacağı ve İsmail'in sembol oyununu alarak finali garantileyeceği iddia edildi. 

Acun Ilıcalı daha önce son oynanacak olan sembol oyunun ne kadar önemli olduğunu konseyde yarışmacılara açıklamış ve sembol oyununu kazananın finali garantileyeceini duyurmuştu. 

Daha önce ise Sosyal medyada eleme öncesi Dora'nın adaya veda edeceği açıklanmıştı. Elemede ise Dora'nın ismi yazılmış ve Dora Survivor hayallerine veda etmişti. 

Yine ortaya atılan iddiada yarışmacılar açısından çok çok önemli olan sembol oyununu İsmail'in kazanacağı ve finali garantileyeceği söylendi. 

Büyük ifşa doğrulandı

Bu akşam oynanan sembol oyununda İsmail sembol oyununu kazandı ve finali garantiledi. Aleyna ise sembol oyununu kaybettiğinde gözyaşlarını tutamadı