Survivor'dan ikinci kez diskalifiye edilmişti! Meryem Kasap'ın inanılmaz değişimi ağızları açık bıraktı!

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'dan ikinci kez diskalifiye edilen Meryem Kasap'ın cesur son pozları sosyal medyayı salladı! İşte Kasap'ın herkesi büyüleyen inanılmaz değişimi...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

TV8 ekranlarına damga vuran efsane yarışma Survivor 2021'in başarılı kadın yarışmacıları arasında gösterilen milli atlet Meryem Kasap dizindeki sakatlık nedeni ile adaya veda etmişti. Bu haberle yıkılan Kasap, gözyaşlarına boğulmuştu.

Meryem Kasap'ın, sağlık sorunları nedeniyle ikinci kez diskalifiye olması ise herkesi şoke etmişti. Kasap, adaya vedasının ardından mest eden değişimiyle görenleri şaşırttı.

Milli atletin sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştığı pozları, dikkat çekti. Yeni imajı ve tarzıyla fotoğraf karelerini yayınlayan Kasap'a ise beğeni yağdı.

Meryem Kasap kimdir?

1 Mayıs 1992 tarihinde Trabzon’da doğdu. Ailedeki 3 çocuktan en küçüğü olan Meryem Kasap, henüz ilk okuldayken tiyatroyla ilgilenmeye başladı.

Lise yıllarında farklı spor dallarında aktif bir şekilde yer alan Meryem Kasap, lise takımında 2 yıl hentbol oynadı. Daha sonra bireysel spor yapma kararı alarak atletizme yöneldi. İlk branşı yüksek atlama olan Meryem Kasap, yaşadığı sakatlık ardından 400 metre branşına geçiş yaptı. Lisansını Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu bölümünde tamamladı.

Eğitim ve spor hayatını aynı anda yürütmesine karşın 1 yıl içerisinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı. Milli Takım’ı başarılı bir şekilde temsil ederek ülkesini gururlandıran Meryem Kasap, Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda madalya kazandı.

12 yıllık spor hayatının büyük bir kısmını milli takımda geçiren Meryem Kasap, fitness eğitmenliği yapıyor.