Teşkilat 21. bölüm tek parça izle! Teşkilat son bölüm full izle! Teşkilat son bölüm izle

Deniz Baysal Yurtçu ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı Teşkilat 21. bölümü tek parça olarak internete yüklendi. Teşkilat son bölüm full izle!

Teşkilat 21. bölüm izle

Deniz Baysal Yurtçu ve Çağlar Ertuğrul'un başrollerini paylaştığı Teşkilat 21.bölümü tek parça olarak yayınlandı. 7 Kasım 2021 tarihinde Teşkilatson bölüm full internete yüklendi.

Teşkilat 21. bölümde;  Serdar ve Zehra’nın ele geçirdiği Ariel, gemiden çalınan gizli verilerin yerini söylemesi karşılığında canının bağışlanması için yalvarır. Hakkı ve Hulki, yanlarındaki Yusuf’la birlikte alarm durumuna geçmiş hapishaneden çıkış yolu aramaktadırlar. 

Hapishaneden kaçmayı başarırlar ancak İsrail’in en çok aranan isimleri haline gelirler. Krizlerle dolu büyük bir kaçış operasyonu onları beklemektedir.

Çetin ve Pınar’ın yıllar sonra gerçekleşen karşılaşmalarının ardından Pınar’ın kafası oldukça karışır. Pınar yaşadığı gelgitlere rağmen her ne pahasına olursa olsun Yağmur’u korumak zorundadır.

Serdar ve Zehra, Ariel’in verileri sakladığı yere giderken peşlerine yabancı istihbarat takılır. İsrail’deki Türk büyükelçiliğine yanlarındaki Ariel’le birlikte girmek zorunda kalan Serdar ve Zehra, uluslararası çapta büyük bir diplomatik kriz riskinin ortasında kalırlar.

Teşkilat 21. bölüm tek parça izle! Teşkilat son bölüm full izle! Teşkilat son bölüm izle - Resim : 2

Önceki bölümde yaşananlar

20. bölümde Ekip Suriye’deki başarılı operasyonun ardından gemi saldırısının arkasındaki tüm işbirlikçileri etkisiz hale getirmek için harekete geçer. Saldırının asıl planlayıcısı Ariel’e ulaşmak diğerlerine göre çok daha zordur çünkü Ariel İsrail’e kaçıp ortadan kaybolmuştur. Ariel’in peşini bırakmayan ekip, hedefe ulaşmanın tek yolunun İsrail’de hapishanede bulunan Ariel’in eski şoförünü ele geçirmek olduğunu öğrenir.

 Hapishaneye sızan Hakkı ve Hulki’yi zorlu bir mücadele beklemektedir. Serdar ve Zehra ise İsrail’de peşlerine takılan yerel istihbaratı atlatmak için yaratıcılıklarını kullanmak zorundadır.

Ekip İsrail’deyken, Pınar, Halit Başkan’ın talimatıyla Yıldırım’a ulaşmak için yeni bir oyun kurar. Bu oyun Pınar’ın geçmişine açılan kapının anahtarı olacaktır.

21. bölüm izle Teşkilat

Teşkilat 21. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Dizinin konusu nedir? 

Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek, "yer altına” inen yedi vatan sevdalısının hikâyesini ele almaktadır.

Oyuncuları kimdir?

 • Çağlar Ertuğrul
 • Deniz Baysal Yurtcu
 • Mesut Akusta
 • Ezgi Eyüboğlu
 • Tuncer Salman
 • Ezgi Şenler
 • Mehmet Usta
 • Nihat Altınkaya
 • Serdar Yeğin
 • Ahmet Uğur Say
 • Yavuz Bingöl