Teşkilat 45. bölüm bugün yok mu? Teşkilat dizisi son bölüm neden yok? Teşkilat yeni bölüm ne zaman?

Teşkilat 45. bölüm bugün tv yayın akışında görülmedi. Peki, Teşkilat dizisi son bölüm neden yok? Başrollerinde Deniz Baysal Yurtçu ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı Teşkilat yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar...

Teşkilat 45. bölüm bugün yok mu?

Teşkilat 45. bölüm bugün var mı yok mu merak edildi. Yarın bayram olmasından dolayı yayınlanmayacağı düşünülen Teşkilat dizisinin neden olmadığı araştırılıyor. Başrollerinde Deniz Baysal Yurtçu ve Çağlar Ertuğrul'un bulunduğu Teşkilat dizisi son bölüm neden yok? Herhangi bir resmi açıklama yapılıp yapılmadığı sorgulanıyor. Teşkilat yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar...

TEŞKİLAT 45. BÖLÜM BUGÜN YOK MU?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat, 1 Mayıs 2022 Pazar yayın akışından görülmedi. Hayranları tarafından ilgiyle takip edilen dizinin 45. bölümünün bu akşam neden yayınlanmayacağı merak edildi. 

Başrollerinde Deniz Baysal Yurtçu ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı Teşkilat dizisinin 44. bölümünde; Yıldırım’ı almak için ortaya yeni bir sebep daha çıkmıştır. Yıldırım’ın peşine düşen Halit’in bu yolda en büyük destekçisi Serdar olacaktır. Serdar’ın da Yıldırım’dan babasıyla ilgili öğreneceği şeyler vardır. Yıldırım’a ulaşmaya çalıştıklarında önlerine sürpriz bir isim çıkar. 

Teşkilat dizisi 44. bölüm yani tekrar bölümü ile bu akşam TRT 1 ekranlarında yerini alacak. Dizinin yayın saati ile ilgili hrhangi bir değişiklik yok.

TEŞKİLAT DİZİSİ SON BÖLÜM NEDEN YOK?

TRT tarafından verilen kararla Teşkilat 45. bölüm bugün yayınlanmayacak. Bugün, 1 Mayıs işçi bayramı ve bayram tatiline denk geldiği için Teşkilat yeni bölüm bayramdan sonraki haftaya alındı.

TEŞKLAT YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Teşkilat yeni bölüm 8 Mayıs 2022 pazar akşamı saat 20.00’da ekranlara gelecek.