Tövbeler Olsun dizisi 21. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

TRT 1'in sevilen aile komedisi Tövbeler Olsun dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, Osman ve Namzet birbirine girer. Evin kargaşa hali Anıl ve Nazmiye’yi şoke eder. Osman kızını Buğra ile evlendirmek istemez. Kız istenirken Osman'ın vereceği cevap herkesin nefesini keser.

TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerini Güven kıraç, Erkan Can ve İpek Tuzcuoğlu’nun paylaştığı aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun” 21.  Yeni bölümü ile 10 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’de izleyici ile buluşacak.

Tövbeler Olsun Dizisi 20. Bölüm Özeti

Aylin'i Buğra'ya istemeye hazırlanan Namzet tam bu sırada Osman'ın Nazmiye’yi Anıl’a istemesiyle neye uğradığını şaşırmıştır. Durumu bir türlü kabullenmek istemeyen Namzet, Osman'ın anlattıklarına inanmaz. Çok geçmeden Nazmiye'den durumun ciddiyetini öğrenen Namzet; yine de kolay kolay bu evliliğe razı olmayacaktır.

Anıl ve Nazmiye’yi birbirinden uzak tutmak için planlar yapmaya başlayan Namzet bu konuda pek başarılı olamaz. Öte yandan Aylin'le evlilik planları yarıda kalan Buğra bu duruma daha fazla dayanamaz ve tüm mahalleye aşklarını ilan eder. Nihayet büyük gün gelip çatar.

Osman, Namzet ‘in tüm engellemelerine rağmen Nazmiye'yi Anıl'a istemek için harekete geçer. Fakat bu büyük günde Namzet ‘in Osman için hazırladığı büyük bir sürpriz vardır.Osman ve ailesini bekleyen sürpriz ne? Namzet bu evliliğe engel olmak için nasıl bir plan peşinde?