"Eleştirilmekten korkmuyorum"

Netflix tarafından hazırlanan Rise of Empires: Ottoman belgesinde rol alan Tuba Büyüküstün, eleştirilere açık olduğunu ifade ederek, "Eleştirmek günümüzün modası... O yüzden eleştiriden korkmuyorum. Problem değil... " dedi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Rise of Empires: Ottoman belgeselinde Mara Hatun'a hayat veren Tuba Büyüküstün projeyle ilgili bilgi verdi. tv100'de her cumartesi saat 09.00'da ekrana gelen Magazin Hattı'nın haberine göre Büyüküstün "Haremle çok ilgiliydi ama Mara'yı bilmiyordum. Daha sonra yabancı kaynaklardan araştırdım" dedi.

Eleştirilere açık olduğunu belirten Büyüküstün "Eleştirmek günümüzün modası... O yüzden eleştiriden korkmuyorum. Problem değil... " dedi.

Rise of Empires: Ottoman ne zaman başlayacak?

Netflix, yeni belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman’dan ilk detayları paylaştı. Başrollerini Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır, Damla Sönmez’in paylaştığı belgesel dizi 24 Ocak 2020’de tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Yapımcılığını Karga Seven ile birlikte STX Entertainment’in üstlendiği belgesel dizisinin yönetmen koltuğunda ise Emre Şahin oturuyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Rise of Empires: Ottoman altı bölümden oluşuyor.

Rise of Empires: Ottoman, tarihe damgasını vuran padişahlardan Fatih Sultan Mehmet’in yükselişini ve İstanbul’un fethini konu alırken dönemin Osmanlı İmparatorluğu’nu farklı bir açıdan ele alıyor.