Türkiye'den katılan tek isim oldu!

Tülin Şahin, Green Carpet Fashion Awards'e (Yeşil Halı Moda Ödülleri) Türkiye'den katılan tek isim oldu. Moda dünyasının Oscar’ı olarak kabul edilen törene İtalya Başbakanı Giuseppe Conte’nin yanı sıra Julianne Moore, Cate Blanchett, Colin Firth ve Lewis Hamilton gibi ünlü isimler katıldı.

Google Haberlere Abone ol

Pandemi nedeniyle bu yıl dijital ortamda, sunuculuğunu Robert Downey Jr.’ın üstlendiği geceye, dünyaca ünlü isimler hologram teknolojisiyle evlerinden katıldı.

Moda dünyasının Oscar’ı olarak kabul edilen Green Carpet Fashion Awards’e İtalya Başbakanı Giuseppe Conte’nin yanı sıra Julianne Moore, Cate Blanchett, Colin Firth ve Lewis Hamilton gibi ünlü isimler katıldı.

Etkinlikte; Zendaya, Iman, Nikki Reed ve Colin Firth gibi dünyaca ünlü isimler de yer aldı.

İspanyol tasarımcı Andree Acosta, “İlham perilerim” dediği Tülin Şahin ve Petra Nemcova ile bu küresel harekete destek veren konuşmalar yaptı. Şahin, “Böyle anlamlı bir geceye davet edilmekten onur duydum” dedi.

Şahin, “Böylesine özel ve anlamlı bir halıya davet edilmekten büyük onur duydum. Giydiğiniz kıyafetlerin arkasında kimin olduğunu sorun; neyden ve nasıl üretmişler? Onları kendi teniniz gibi giyinin” dedi.