Türkiye'de herkes hiç para vermeden kullanıyordu! Bu sabah kullanmaya gidenler ilginç manzara ile karşılaştı

İstanbul'da akaryakıt istasyonlarında ücretsiz olan tuvaletler, bazı istasyonlarda ücretli oldu. Önceden ücretsiz kullandıkları tuvaletlere 1-2 TL arasında değişen ücret ödeyen vatandaşlar tepki gösterdi.

Türkiye'de herkes hiç para vermeden kullanıyordu! Bu sabah kullanmaya gidenler ilginç manzara ile karşılaştı

İstanbul’un bazı ilçelerindeki akaryakıt istasyonlarının tuvaletleri ücretli oldu. Sarıyer, Bahçelievler ve Beşiktaş gibi ilçelerdeki bazı akaryakıt istasyonları; tuvaletlerinin girişlerine turnikeler koyulduğu görüldü. Tepkilere neden olan uygulama nedeniyle bazı istasyonların ise turnikeleri kaldırdığı da dikkat çekti. Tuvalet kullanımının ücretli olduğu akaryakıt istasyonlarının bazılarında girişler 1 lira olurken bazılarında ise 2 lira olduğu görüldü.
Yakıt alanlara tuvalet ücretsiz

Türkiye'de herkes hiç para vermeden kullanıyordu! Bu sabah kullanmaya gidenler ilginç manzara ile karşılaştı - Resim : 1

'YAKIT ALANLARA TUVALET ÜCRETSİZ'

Tuvalet girişlerini ücretli yapan akaryakıt istasyonlarının bazıları ise giriş turnikelerine 'yakıt alanlara tuvalet ücretsiz' yazılı kağıt astığı dikkat çekti. Vatandaşların tepkisine neden olan tuvalet ücreti uygulamasında bazı akaryakıt istasyonlarında ise turnike kısmının kaldırıldığı da fotoğraf karelerine yansıdı.

Türkiye'de herkes hiç para vermeden kullanıyordu! Bu sabah kullanmaya gidenler ilginç manzara ile karşılaştı - Resim : 2