Survivor sunucusu Murat Ceylan'ın estetiksiz hali ortaya çıktı

Tv8 'de yayınlanan Survivor 2021'in sunucusu Murat Ceylan'ın estetiksiz hali ortaya çıktı. Ceylan'ın önceki halini görenler ise, gözlerine inanamadı.

Survivor sunucusu Murat Ceylan'ın estetiksiz hali ortaya çıktı

Seyirciyi Tv8 ekranlarına bağlayan efsane yarışma Survivor 2021 hüm heyecanıyla devam ediyor.

Merakla takip edilen yarışmanın sunuculuğunu üstlenen müzisyen ve oyuncu olan Murat Ceylan'ın estetiksiz hali görenleri şaşkına çevirdi.

Survivor sunucusu Murat Ceylan'ın estetiksiz hali ortaya çıktı - Resim : 1

Tarzıyla ve yakışıklılığıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Ceylan'ın bir takım estetik operasyonlar geçirdiği ortaya çıktı.

 

Survivor sunucusu Murat Ceylan'ın estetiksiz hali ortaya çıktı - Resim : 3

Aynı zamanda Survivor 3. sezonunda gönüllüler takımında yarışan Ceylan'ın eski hali ile yeni hali arasındaki değişim görenleri şaşırttı.

Survivor sunucusu Murat Ceylan'ın estetiksiz hali ortaya çıktı - Resim : 4

Murat Ceylan kimdir?

15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Liseden sonra Londra’da Central Saint Martins’de Endüstriyel tasarım okudu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Henüz 2 yaşındayken piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan Wish, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı.

 

Survivor sunucusu Murat Ceylan'ın estetiksiz hali ortaya çıktı - Resim : 6

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştı. Yarışma ardından bir gezi programıyla izleyicilerin karşısına çıktı.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8’de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı. 2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan “Yeni Nesil” adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekti. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. TMC FİLM ve Fox TV işbirliğinde hazırlanan FAMİLYA dizisinde oynadı. All Star formatlı Survivor 2018 sezonunda yeniden yarışan Murat Ceylan, '5 yıl önce çocuk olarak gittiği Survivor’a, olgunlaşmış bir genç olarak gidiyorum’ sloganıyla iddiasını ortaya koymuştu.

Müziğin yanı sıra pek çok sporda aktif olan Murat Ceylan, İstanbul Atlı Spor Klubü’nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness dışında surf ve patenle ilgilenmektedir.