MasterChef'te tüm yarışmacılara büyük şok! Somer Sivrioğlu siren çaldı, kabus başladı

tv8'de yayınlanan MasterChef Türkiye 2021'de mavi ve kırmızı takım büyük şok yaşadı Somer Sivrioğlu yarışma esnasında siren çaldı tüm yarışmacılar dondu kaldı.

Google Haberlere Abone ol

MasterChef Türkiye 2021'de 8. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ilginç anlara sahne oldu.

Somer Şef'in çaldığı siren sonrası ne yapacağını şaşıran yarışmacılar donup kaldı. 

MasterChef Türkiye 2021 dokunulmazlık oyunu sırasında Somer Şef yarışma esnasında siren çaldı.

Somer Şef siren çaldığında yarışmacılar kendi yemeklerini bırakıp karşı takımla yer değişikliği yaparak karşı tarafın yemeklerine kaldıkları yerden devam etmek zorundalar.

Çalan sirenin dokunulmazlık oyununda denk gelmesi ise yarışmacılarda büyük şok yaşattı.

Eren Kaşıkçı “Somer şefin sireni çalana kadar herşey mükemmeldi ama sonra kabus başladı” dedi.

Yer değişiminden sonra Kırmızı takım yarışmacıları isyan etti. Mavi takımdan Azize “Bu mu değişmek istemediğiniz yemek? Fava’yı kim yapıyordu?” diyerek Kırmızı takıma laf attı. Milhan ise “Ya bit git ya Fava mı bu? diyerek tepki gösterdi.

Kırmızı Takım kaptanı Sergen ise “Şişlerin yanlış takılmasına isyan etti ve takım kaptanıyım üzerimde bir yük var zaten” dedi.

Tartışmalarıyla sık sık gündeme gelen yarışmacı Burcu ise “Karşı tarafa geçtiğimde benim dolmamdan çok farklı bir dolma vardı. Onu bir an önce lezzetlendirip tencereye koymam gerekiyordu” dedi.

Sefanur Bol ise “Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Çünkü benim yemeğimden birkaç adım geride ve yanlış yönlenen bir yemek vardı” diyerek tepkisini gösterdi.