Acun Ilıcalı açıkladı, yeni isim geldi

Survivor'a yeni bölümde dahil olacak yarışmacı belli oldu. Acun Ilıcalı son bölümde beklenen ismi açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler bu akşam dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Büyük heyecanın yaşandığı Survivor'da Steven ve Çağrı arasında yaşanan gerginlik damga vurdu. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu kaybeden Ünlüler ise bir aday daha çıkarmak zorunda kaldı. Öte yandan Ünlüler takımına bir yarışmacı daha geldi.

Gonca ve Hanzade dokunulmazlık yarışmasında karşı karşıya geldi. İki isim yarışırken Steven Gonca'ya " O da kendini koruyor ona bakarsan" dedi. Çağrı ve Doğan'ın araya girmesiyle bir anda gerginlik yükseldi.

Doğan, "Senlik hiçbir şey yok orada, onlar konuşuyoruz zaten" açıklamasını yaptı. Çağrı da "Sus artık sus yeter " diyerek olaya müdahil oldu.

İki takım arasında karşılıklı diyaloglar başladı. "Gonca'ya dedim siz Gonca değilsiniz" diyen ve bu sözlerle kendini savunan Steven, Çağrı'yı adeta deliye döndürdü. "Sana ne ne konuşuyorsun yeter sus" diyen Çağrı zor sakinleşti.

Acun Ilıcalı ise yaptığı açıklamada, "Oyun çok önemli. Karşılıklı konuşma olabilir. Steven oyuna müdahil olan sensin. Hanzade'nin yerine sen konuşuyorsun" dedi. Steven daha sonra Gonca'dan özür diledi.

Survivor'ın geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen bölümünde Steven ile Çağrı arasında gerginlik yaşanmıştı. Steven'in kazandıktan sonra yaptığı sevinç hareketi nedeniyle Çağrı tepki göstermişti. 'Dilin içeride duracak' diyen Çağrı'yı yarışmacılar sakinleştirmişti. Steven ise 'sana mı yaptım ben?' diyerek kendini savunmuştu.

Yarışmacılar bir eleme adayı daha çıkarmak için konseye geldi. Acun Ilıcalı ise orada bir sürprizi açıkladı. Ünlüler takımına yeni bölümde bir isim dahil oldu. Survivor'a yeni bölümde dahil olacak yarışmacı Çağman Çatay olarak açıklandı.

Öte yandan Çağrı Ünlüler takımında ikinci eleme adayı oldu. İlk eleme adayı ise Yiğit'ti. Çağrı yaptığı açıklamada bunu beklediğini ifade etti.