Ünlü manken Deniz Akkaya'ya büyük şok! Saldırıya uğradı, 1,5 saat boyunca soğukta kilitli kaldı

Ünlü manken Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından yaşadığı kabusu paylaştı. Akkaya, "İzin vermeyeceğim" diyerek de ateş püskürdü.

Ünlü manken Deniz Akkaya'nın önceki akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım, sevenlerinde büyük bir üzüntüye neden oldu. 

Akkaya, kızının 1,5 saat boyunca kendisini soğukta balkona kilitlediğini ve komşularının yardımıyla 112 aracılığıyla kurtarıldığını açıkladı.  

Ünlü manken Deniz Akkaya'ya büyük şok! Saldırıya uğradı, 1,5 saat boyunca soğukta kilitli kaldı - Resim : 1

Akkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 

"1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü. Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı bir ömür sürdü. Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.

"FİZİKEN SALDIRIYA UĞRADIM" 

Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi.komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112 yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline ,ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz?kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin."  

KIZINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Öte yandan ünlü manken Deniz Akkaya'nın kızından şikayetçi olduğu ve karakolda ifade verdiği öğrenildi. 

Ünlü manken Deniz Akkaya'ya büyük şok! Saldırıya uğradı, 1,5 saat boyunca soğukta kilitli kaldı - Resim : 2