Genç oyuncu Afra Saraçoğlu Özcan Deniz itirafıyla ağızları açık bıraktı! Meğer yıllar önce...

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu'ndan yıllar sonra gelen Özcan Deniz itirafı ağızları açık bıraktı. İşte ayrıntılar...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Tüm merak edilenlerini açıklayan genç oyuncunun Özcan Deniz itirafı ise gündem oldu.

Son yılların yükselen yıldızlarından olan Afra Saraçoğlu, annesinin sosyal medya hesabından Özcan Deniz'e mesaj atması ile şöhret kapılarını araladığını söyledi.

 

İşte genç oyuncunun öne çıkan açıklamaları:

* Kazandığım ilk parayla KYK borcumu ödedim.- Evimdeki en pahalı eşya televizyondur. Ben çok pahalı şeyler almayı sevmiyorum.

* Arada Mert (Yazıcıoğlu) ile arabanın camlarını açıp apaçi gibi son ses dinlediğimiz bir şarkı var: Sezer Sepetçi-Sevme.- Çocukken kekemeydim. Konuşamıyordum. Annem beni doktora götürdü. Doktor 'hiçbir şeyi yok, dikkat çekmek için yapıyor' demiş. Sonra kendiliğinden geçti.

* Öfkem saman alevi değil, sürer... Saman alevi gibi parlarım ama uzun süre devam eder...- Kendime 10 üzerinden 8 puan veririm. Kimse mükemmel değildir.

 

* Özcan Deniz, sosyal medya hesabından Nurgül Yeşilçay ile fotoğrafını paylaşıyor ve 'başladık biz' yazıyor. Bunun üzerine annem mesaj atıyor. Annem Nurgül Abla'nın kızını canlandıracak renkli gözlü bir kız aradıklarını bilmeden atıyor mesajı. Sonra beni arıyorlar işte... Ben bunu çok büyük bir şans olarak değerlendiriyorum.