Kırmızı Oda'ya sürpriz isim konuk oldu!

Ekranların fenomen dizisi Kırmızı Oda'ya sürpriz bir isim daha dahil oldu. Ünlü oyuncu Burcu Biricik, Kırmızı Oda dizisine konuk oldu. Bu karara Biricik'in hayranları oldukça sevindi.

Google Haberlere Abone ol

TV8 ekranlarının fenomen dizisi  Kırmızı Oda'ya bomba bir ünlü isim daha konuk oldu. Binnur Kaya'nın başrolünü paylaştığı efsane diziye Burcu Biricik konuk oldu. 

Hayat hikayesiyle şaşırtan Burcu Biricik, Kırmızı Oda'ya dahil oldu. 

Burcu Biricik kaç bölüm oynayacak?

Biricik'in dizide kaç bölüm rol alacağı ise henüz net değil. 

Burcu Biricik'in Kırmızı Oda'da yer alması hayranlarını heyecanlandırdı. Kırmızı Oda'nın son fragmanı da yayımlandı. Reyting rekorları kıran diziye Melisa Sözen'in hayat verdiği Alya karakteri veda etmişti. 

Peki Burcu Biricik kimdir?

4 Mayıs 1989 yılında Antalya Elmalı’da dünyaya gelmiştir.

Burcu Biricik, lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır.

İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda ve kısa filmlerde rol almıştır. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasına katılmış ve Akdeniz Kraliçesi olarak seçilmiştir. Oyunculuğun yanı sıra 2016 yılında Çok Uzak Fazla Yakın filminin yönetmenliğini yaptı

Burcu Biricik, 2015 yılında nişanlandığı reklamcı Emre Yetkin ile 30 Temmuz 2016 tarihinde evlendi.

Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizisinde Dila karakterine hayat verdi.