Ünlü Türk oyuncu İran'da mahsur kaldı

Dünyayı etkisi altına alan korona virüsü İran'a sıçradıktan sonra ülkede hızla yayılmaya başladı. Virüsün yayılması nedeniyle uçuşların durduğu İran'da mahsur kalan İlayda Akdoğan, İbranice öğrenmeye başladı. YouTube hesabından video paylaşan Akdoğan, son durumu hakkında bilgi verdi.

Can Yaman'ın başrollerinde oynadığı Dolunay dizsi ile yıldızı parlayan genç oyuncu İlayda Akdoğan Coronavirüs nedeniyle İran'da mahsur kaldı.

"Masallardan Geriye Kalan" adlı filmdeki rolüyle de tüm dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu İlayda Akdoğan İranlı basketbolcu sevgilisi Roham Kabir'i görmek için geçtiğimiz günlerde Tahran'a uçmuştu.

Tüm dünyanın korku duyduğu hızla yayınlan 'Coronavirüs'ün İran'da da görüldüğü haberleri ile büyük panik yaşayan İlayda Akdoğan hemen uçağa binip Türkiye'ye gelmeye çalıştı ancak karşılıklı uçak seferleri iptal edilince İran'da kaldı.

Binlerce insan gibi ölümcül hastalığa yakalanmamak için sevgilisinin evinden çıkmayan İlayda Akdoğan, İranlı sevgilisinin evinden paylaştığı karelere de "Karantinadayız" notunu düştü.