Ünlü sunucu canlı yayında açıkladı: 5 aylık oğlumu beyin tümöründen kaybettim

Mariah Carey ile biten evliliğinden ikiz çocuk sahibi olan ünlü sunucu Nick Cannon evlat acısı yaşadı. Ünlü sunucu, beş ay önce dünyaya gelen oğlunun, hızlı gelişen beyin tümörü yüzünden hayata veda ettiğini The Nick Cannon Show'da gözyaşları içinde duyurdu.

Ünlü sunucunun 5 aylık oğlu öldü

Geçen hafta sonu oğluyla birlikte Kaliforniya'da vakit geçirdiği son anları gözyaşları içinde anlatan ünlü sunucu, beş ay önce dünyaya gelen oğlunun beyin kanseri "Hidrosefali" denilen hastalıktan hayatını kaybettiğini açıkladı.

Başlangıçta beyin tümörü ihtimalini düşünmeyen ünlü çift, oğlunun iki aylıkken hastalıkla ilgili belirtiler göstermeye başladığını ve kafasının fazla büyüdüğünü fark ettiklerini söyledi.

Oğlunun vefat haberini canlı yayında duyuran Nick Cannon, aile terapistlerinin bu süreçte kendilerine destek olduğunu anlattı.

Oğlunun annesiyle ilgili duygusal paylaşım

Geziden birkaç saat sonra oğlunun son nefesini verdiğini söyleyen Nick Cannon, oğullarının sağlık durumunu vefat anına kadar sosyal medyadan gizli tuttuklarını belirti.

Ünlü sunucu, Zen'in annesi olan sevgilisi Alyssa Scott'ın bu korkunç trajedi sırasında dahi çok güçlü durduğunu ifade etti. Evlat acısıyla sarsılan Nick Cannon, eşi ve oğluyla ilgili yaptığı paylaşımda milyonlarca takipçisini duygulandırdı.

Cannon, paylaşımına şu notları düştü: "Zen'in annesi Alyssa, gördüğüm en güçlü kadın. Hiç tartışmadı, hiç sinirlemedi. En iyi anneydi ve en iyi anne olmaya devam edecek."

'Evliliğe inanmıyorum' demişti

Nick Cannon, Mariah Carey'den boşandıktan sonra verdiği bir röportajda, ünlü şarkıcıyla tanışınca tek eşliliğe yöneldiğini belirtmiş, "Evliliğe inanmıyordum" sözleriyle dikkat çekmişti.