Uzman çavuşu döverek gasp eden 12 kişi yakalandı

Kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından feci şekilde dövülerek gasp edilen Uzman Çavuş C.A. hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili yapılan soruşturmada 12 kişi gözaltına alındı. Yapılan aramalarda Uzman Çavuş C.A.'nın silahı ve telefonu da ele geçirildi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

Tekirdağ'da bir uzman çavuşu feci şekilde döverek silahını ve telefonunu gasp eden şüpheliler yakalandı. Karakoldaki işlemleri tamamlanan 12 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

Olay, geçtiğimiz akşam saatlerinde Muratlı-Müsellim karayolu üzerinde meydana geldi. İddiaya göre; kimliği belirsiz kişilerce darp ve gasp edilen Jandarma Uzman Çavuş C.A., kafa travması geçirdi. Darp sonrası kendi imkânları ile hastaneye giden C.A. Muratlı Devlet Hastanesi Acil Servisi’ndeki ilk müdahalesinin ardından kafa travması şüphesiyle Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

Tekirdağ Şehir Hastanesi’nde tedavisi yapılan uzman çavuş taburcu oldu. Jandarmayı yaralayan ve gasp ettiği öne sürülen şüpheliler ise tek tek yakalandı. Jandarma Karakolu’nda işlemleri tamamlanan H.K., M.G., C.U., İ.A., İ.K., S.I., B.K., B.T., S.Ç., İ.K., P.K. ve U.K., bugün sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Muratlı Adliyesi’ne sevk edildi. Yağmalandığı ileri sürülen uzman çavuşa ait tabanca ele geçirilirken, telefonu ise parçalanmış halde bulundu.
Öte yandan, uzman çavuşu döverek silahını ve telefonunu gasp ettikleri iddia edilen 12 şüphelinin sorgusu sürüyor. Adliye çevresinde ise geniş güvenlik önlemleri alındı.