Yaşamak Güzel Şey filmi konusu nedir? Yaşamak Güzel Şey filmi oyuncuları kimdir? Yaşamak Güzel Şey filmi nerede çekildi?

Yaşamak Güzel Şey filmi bu akşam tv'de izleyici karşısına çıkıyor. Başrollerinde Müfit Can Saçıntı, Renan Bilek gibi isimlerin yer aldığı Yaşamak Güzel Şey filmi konusu nedir, oyuncuları kimdir? Yönetmen koltuğunda Müfit Can Saçıntı'nın oturduğu 2021 yapımı Yaşamak Güzel Şey filmi nerede çekildi?

Yaşamak Güzel Şey filmi bu akşam tv'de!

Başrollerinde Müfit Can Saçıntı, Renan Bilek gibi isimlerin yer aldığı 2017 yapımı Yaşamak Güzel Şey filmi bu akşam Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Filmin senaryosunu yazan Müfit Can Saçıntı ayrıca yönetmen koltuğunda da oturuyor. Yaşamak Güzel Şey filminin detayları araştırma konusu oldu. Peki, Yaşamak Güzel Şey filmi konusu nedir, oyuncuları kimdir? Yaşamak Güzel Şey filmi hangi ülke yapımı? İşte detaylar...

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY FİLMİ KONUSU NEDİR?

Yaşamk Güzel Şey filmi, yaşam koşullarına boyun eğen, pısırık bir adam olan Müfit’in başına gelen talihsiz bir olaya başkaldırması ile bir anti kahramana dönüşmesini ve hayatın güzelliklerini keşfetmesini konu ediyor.

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY FİLMİ OYUNCULARI KİMDİR?

Müfit Can Saçıntı

Yasemin Çonka

Günay Karacaoğlu

Merve Hazer

Fulden Akyürek

Bahar Süer

Ali Çoban

Özgür Şahbaz

Hakan Dülger

Nihan Tarhan

Cenan Çamyurdu

Nihan Taşyürek

Cem Bayurgil

Tolga Öz

Mehmet Korap

Serpil Yıldız

Seyithan Özdemir

Turgut Özdemir

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimleri İstanbul'da Atatürk Arboretumu‘nda (Ağaç Müzesi) gerçekleşti.