Burak Deniz'in sevgilisi Didem Soydan en özel fantezisini açıkladı!

YouTube’daki ‘Buralarda Neler Dönüyor Bir Bilsen’ programına konuk olan Burak Deniz'in sevgilisi Didem Soydan en özel fantezisini açıkladı. İşte herkesi şaşırtan fantezi...

Didem Soydan en özel fantezisini açıkladı!

Didem Soydan, YouTube’daki ‘Buralarda Neler Dönüyor Bir Bilsen’ programına konuk oldu. 

Soydan, "Hastalıkla ilgili korkum var. Babamı o nedenle kaybettim. Travması kaldı. Kristal kürem olsa korktuğum şey başıma gelecek mi onu öğrenmek isterdim.Zayıf yönlerimle onları göstermeyerek başa çıkıyorum. Annemden böyle gördüm" dedi.

Ünlü manken, "Sevgili seçimlerimde sadece burca dikkat ettim. Belli burçlar benim hayatımda yok. Hayatımda olan insanların hepsi eylülocak arası doğmuştur" ifadelerini kullandı.

Soydan cinsellik ile ilgili şunları söyledi:

Lezbiyenlerden paragraflarca mesajlar alıyorum. Çoğu benim gizlediğimi düşünüyor ve doğru yola gelmeye çağırıyor. Bugüne dek öyle bir ilgim olmadı. Olursa hemen söylerim.

"Ama fantezi için özel ayakkabılarım var"

Üç sene önce New York’tan gelir gelmez jetlag halimle kulübe gittim. Alkol mideme dokundu. Bulunduğumuz alandan tuvalete yetişmeye imkan yok. Mutfağa koşup bir kaseye kustum. Onu da dolabın üstüne bıraktım. Çıkışta da basın geldiği için kabı alıp dökemedim.
Eve ayakkabıyla girmem. Ama fantezi için özel ayakkabılarım var.