12 yaşındaki çocuğa tecavüzü kaydetti!

Amerika'da yaşanan olayda sapık kadının yaptıkları kan dondurdu. 12 yaşındaki çocuğa önce sosisli ile nasıl seks eylemi yapılacağını öğreten kadın, ardından arkadaşı tecavüz ederken filme aldı ve görüntüleri yaydı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Montada'daki Great Falls'taki evinin bodrum katında hazırladığı odada sapık düşüncülerini hayata geçiren 43 yaşındaki Kimberly Ann Cooke'un yaptıkları dehşete düşürdü.

Adı açıklanmayan 12 yaşındaki çocuğa önce sosis kullanarak nasıl oral seks yapılacağını öğrettiği anın görüntülerini kaydeden iğrenç kadın, ardından arkadaşının küçük çocuğa tecavüz etmesine izin verip o anları da kaydetti.

Yaşadığı cinsel taciz nedeniyle büyük bir travma yaşayan küçük çocuk intihara kalkıştı ve ölmek istedi. Olay ise Ağustos 2018'de annesinin çocuğun elindeki telefondaki görüntüleri fark etmesiyle ortaya çıktı. Coke, aynı ay içerisinde yakalanarak tutuklandı.

Kimberly Ann Cooke ve Josh Rowland
Kimberly Ann Cooke ve Josh Rowland

Soruşturmayı derinleştiren polis, tecavüzcü olarak tanımladığı Josh Rowland'a ait bir telefonda iğrenç görüntüleri tespit etti. Küçük kız, annesine Rowland tarafından defalarca tecavüze uğradığını söylemişti.

Kimberly Ann Cooke ve Josh Rowland'un karar duruşmasında 20'şer yıl hapis cezası alması bekleniyor.