26 Ocak Çarşamba İstanbul’da AVM’ler bugün açık mı 26 Ocak AVM’ler saat kaça kadar açık AVM açılış ve kapanış saati…

Yoğun kar yağışı İstanbul’u etkisi altın aldı. Ulaşımda aksaklıklara neden olan hava koşulları günlük yaşamı sekteye uğrattı. Şiddetli kar yağışı nedeniyle AVM'ler kapılarını 19:30'da kapatmışlardı. Peki, 26 Ocak bugün AVM’ler açık mı, kapalı mı?

26 Ocak Çarşamba İstanbul’da AVM’ler bugün açık mı

İstanbul’da etkili olan şiddetli kar yağışı günlük hayatı olumsuz etkiledi. Ulaşımda aksaklıklar yaşanırken binlerce vatandaş yolda kaldı. Vali Ali Yerlikaya, 24 Ocak Pazartesi günü AVM'lerin saat 19.30'da kapatıldığını duyurmuştu.

Vatandaşlar bugünAVM’ler açık mı kapalı mı diye merak etti. Peki, 26 Ocak Çarşamba AVM'ler bugün açık mı, kapalı mı? 26 Ocak AVM’ler saat kaça kadar açık? İşte, AVM açılış ve kapanış saatleri…

26 OCAK ÇARŞAMBA İSTANBUL’DA AVM’LER BUGÜN AÇIK MI?

16 milyon vatandaşın yaşadığı Megakent İstanbul adeta kara teslim oldu. Geçtiğimiz günlerde erken kapatılan AVM’lerin açılış ve kapanış saatleri merak edildi.

Alışveriş merkezlerinde işi olan vatandaşlar “26 Ocak bugün AVM’ler açık mı, 26 Ocak AVM’ler saat kaça kadar açık?” sorusuna yanıt aradı.

Yoğun kar yağışı nedeniyle 24 Ocak tarihinde AVM’ler 19:30’da kapatılmıştı. 25 Ocak tarihinde 18:00’de kapatılan AVM’lerin bugün açık olup olmadığı araştırıldı. 26 Ocak Çarşamba günü için henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

 

AVM'LER ERKEN KAPANMIŞTI! 

24 Ocak’ta İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada, ‘Kıymetli İstanbullular, ilimizdeki yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle AVM’ler bu akşam itibarıyla; 19.30’da kapatılacaktır. Hemşehrilerime sabır ve anlayışları için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

25 Ocak tarihinde ise; İTO Başkanı Şekib Avdagiç, 'İstanbul’da devam eden hava şartları dikkate alınarak Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği, TAMF ve BMD Başkanları ile yapılan değerlendirme sonunda, İstanbul’da AVM’lerin bugün 18.00’de kapanması konusunda tavsiyede bulunulmasında mutabakat sağlanmıştır.' açıklamasını yaptı.