26 Ocak Marmaray, metrobüs, metro ve İETT çalışıyor mu? Bugün İETT seferleri iptal mi? İETT seferleri kaça kadar?

İstanbul’da kar yağışının etkili olmasıyla birlikte ulaşımda sekteler yaşandı. 26 Ocak otobüs, metro, metrobüs ve marmaray hatlarının çalışıp çalışılmadığı merak konusu oldu. Peki, 26 Ocak Marmaray, metrobüs, metro ve İETT çalışıyor mu? Bugün İETT seferleri iptal mi? İETT seferleri kaça kadar?

26 Ocak toplu taşıma çalışıyor mu?

İstanbul’da etkisini arttıran kar yağışı ulaşımda aksaklıklara neden oldu. Megakenti etkisi altına alan kar yağışının ardından binlerce kişi yolda kaldı. 26 Ocak Marmaray, metrobüs, metro ve İETT çalışıyor mu? Toplu taşıma araçlarını kullanacak vatandaşlar toplu taşıma çalışıyor mu, sorusuna yanıt aradı.

Evine veya iş yerine ulaşmaya çalışan vatandaşlar, 26 Ocak bugün Bugün İETT seferleri iptal mi? İETT seferleri kaça kadar çalışıyor diye merak ediyor. Peki, 26 Ocak Marmaray, metrobüs, metro ve İETT çalışıyor mu? Bugün İETT seferleri iptal mi? İETT seferleri kaça kadar? İşte, Toplu taşıma çalışma saatleri ve ulaşımda son durum…

 

26 OCAK METRO, METROBÜS VE TRAMVAYLAR AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU?

İstanbul’da yoğun kar yağışı nedeniyle vatandaşlar toplu taşımada bir aksaklık var mı merak etmişti. Yapılan açıklamalara göre Metro, Metrobüs ve Tramvay gibi toplu taşımalarda herhangi bir sorun bulunmuyor. Toplu taşıma seferlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmıyor. Buna ilave olarak Metro seferleri gece 2'ye kadar uzatıldı.

26 OCAK BUGÜN TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI ÇALIŞACAK MI?

İstanbul'da bugün metro, metrobüs, marmaray ve otobüsler normal sefer saatleriyle hizmet vermeye devam edecektir. Marmaray için vatandaşlardan ücret alınmayacaktır.

Metro İstanbul’dan yapılan açıklamada “Yoğun kar yağışı nedeniyle seferlerimiz 02.00'ye kadar uzatılmıştır. M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7, M9 metro ve F1 füniküler hatlarımızda 30 dakika, T1, T4 tramvay hatlarımızda 15 dakika, T5 hattımızda 20 dakika aralıklarla seferlerimiz devam edecektir” denildi.